ZALOGUJ SIĘ | Załóż konto
Sobota, 18-09-2021
    
Pierwszy krok
Jak założyć stornę w kreatorze?
 Tworzenie kategorii i podkategorii
Tworzenie boxów
 Wyszukiwarka
 Informacje
 Prezentacja towarów
 Galeria
 Cennik
 Reklama
 Statystyki
 Sklep
 Administracja pocztą
Ogólne
 Mechanizmy indywidualne
 Konfiguracja poczty
Realizacje
Nowości
 Strony miesiąca
Beton
   B20
Stal zbrojeniowa
   Pręt żebrowany Ø6
 Dodaj wpis
 Zobacz wpisy

Witamy na stronie testowej Kreatora stron WWW "IB-CMS". Zapraszamy Państwa do przetestowania w pełni fukcjonalnego systemu. 

                                                                 Zespół ibb.pl

 


Jak założyć stornę w kreatorze? : Tworzenie kategorii i podkategorii : Jak tworzyć kategorie i podkategorie w bloku "Informacje"2005-04-23

W pierwszym wyświetleniu testowej strony w bloku "Informacje" znajdują się linki Kategoria i Podkategoria. Są one edytowalne i mogą być zmienione na dowolnie nazywające się linki, które będą służyć do nawigacji po tym bloku.

Np. aby zmienić istniejący link kategoria w bloku "Informacje", należy nacisnąć czerwony link "zarządzanie treścią bloku". Po naciśnięciu pojawia się panel administarcyjny, a w nim ikonki "Nowa informacja", "Edycja informacji" oraz "Kategorie / Podkategorie".

Aby zmienić/usunąć lub dodać kategorię lub podkategorię, należy kliknąć na link "Kategorie / Podkategorie". Pojawi się wówczas panel do edytowania, usuwania lub dodawania kategorii i podkategorii. W celu usunięcia wybranej kategorii lub podkategorii należy nacisnąć button "Usuń". W celu zmiany wybranej kategorii lub podkategorii należy wpisać nową treść na jej miejscu, a następnie nacisnąć button "Zapisz zmiany". Aby dodać kategorię, należy wpisać ją w oknie "Dodaj nową kategorię", a następnie zatwierdzić naciskając button o tej nazwie. Analogicznie postępujemy z podkategoriami.

Można także zmieniać kolejność wyświetlania Kategorii i Podkategorii naciskając odpowiednią ilość razy button "w górę" lub "w dół".

 Drukuj   Wyślij  więcej


Ł.K.


powiększ

powiększ

powiększ

powiększ
więcej zdjęć w galerii
 Pobierz
Polecane seriwsy:
 dombet.pl
 walczak-kominki.ibb.pl
 Systemy kominowe
 betmix.ibb.pl
 gibka.ibb.pl
Jesteś 3030855 gościem :)
Zobacz pełną statystykę